Informatie over Cookies

 

Deze website maakt gebruik van Cookies om de ervaring van onze bezoekers te verbeteren.

Door op deze website te blijven navigeren, gaat u akkoord met ons gebruik van Cookies.

Meer dan pompen

 

 

my image

Contactpersoon

Referente

Beroepsopleider Zwitserland

Yannick Fegbli
Beroepsopleider polymecanicien
Basisberoepsopleiding polymecanicien
y.fegbli@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 93 24
Sibylle Fryand
Assistente CEO, verantwoordelijke beroepsopleidingen
Basisberoepsopleiding handelaar
s.fryand@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 92 06
Rolf Gäumann
Hoofd productielogistiek
Basisberoepsopleiding logistiek
r.gaeumann@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 93 23
Simon Grossenbacher
BSc in Electrical Engineering BFH Electronics Development
Basisberoepsopleiding elektromonteur
s.grossenbacher@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 93 38

Inkoop Zwitserland

Peter Schenk
Hoofd inkooplogistiek
p.schenk@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 93 51
Christian Ingold
Inkooplogistiek
c.ingold@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 92 65
Karin Spielmann
Inkooplogistiek
k.spielmann@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 93 22

Directie

Roger Weber
CEO Biral-groep
+41 31 720 90 00
Erwin Knijnenburg
Directeur Biral GmbH, hoofd verkoop export
e.knijnenburg@remove-this.biral(dot)nl
Americo Cipolla
Hoofd verkoop + service
Reto Gempeler
Hoofd marketing
+41 31 720 90 00
Thomas Klossner
Hoofd financiën, administratie, IT
+41 31 720 90 00
Andrew Wenger
Hoofd techniek
+41 31 720 90 00
Melchior Zürcher
Hoofd productie + logistiek
+41 31 720 90 00

HR Zwitserland

Marketingcommunicatie

Reto Gempeler
Hoofd marketing
+41 31 720 90 00
Andrea Beyeler
Communicatieplanner
a.beyeler@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 93 89
Raphael Bieri
Junior Graphic Designer
r.bieri@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 92 48
Rosmarie Danz
Communicatieplanner
r.danz@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 92 17
Sabine Wetli
Marketingspecialist
s.wetli@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 94 01

Verkoop Zwitserland

Americo Cipolla
Hoofd verkoop + service

Verwarming/ventilatie/airco/koude

Dominique Berset
Key Account Manager
Regio West-Zwitserland
+41 75 432 81 59
Geronimo Cofone
Key Account Manager
Regio Midden/Oost
+41 79 222 02 29
René Maglia
Buitendienstmedewerker
Regio Graubünden, Tessin (HLKK)
+41 79 221 88 86
Francesco Spataro
Key Account Manager
Regio Midden/West
+41 79 730 31 10

Watervoorziening/afvalwaterverwerking

Cristiano Baldassari
Buitendienstmedewerker
Verkoopregio Tessin
+41 79 959 94 30
Hansjörg Bühler
Buitendienstmedewerker
Verkoopgebied Centraal Zwitserland
+41 79 643 94 80
Antonio Di Benedetto
Buitendienstmedewerker
Verkoopregio Bern/Biel/Fribourg
+41 79 576 95 37
Angelo Locorotondo
Buitendienstmedewerker
Verkoopgebied West-Zwitserland
+41 79 751 06 30
René Maglia
Buitendienstmedewerker
Regio Graubünden, Tessin (HLKK)
+41 79 221 88 86
Aurelio Nestola
Buitendienstmedewerker
Verkoopgebied Berner Oberland/Emmental
+41 79 619 05 01
Marco Rubitschung
Buitendienstmedewerker
Verkoopgebied Noordwest-Zwitserland
+41 79 671 63 74
Vincenzo Tedone
Buitendienstmedewerker
Verkoopgebied Zürich/Aargau
+41 79 448 29 15
Carlo Campagnani
Campagnani Service GmbH
Verkaufsgebiet Wallis
+41 79 332 38 60

Verkoop Duitsland

Erwin Knijnenburg
Directeur Biral GmbH, hoofd verkoop export
e.knijnenburg@remove-this.biral(dot)nl

Verkoopgebied Midden/Noord

Volker Löwer
Hoofd verkoop Midden/Noord
+49 172 34 17 054
Peter Biesel
Buitendienstmedewerker
+49 170 58 62 071
David Croonenbroeck
Buitendienstmedewerker
+49 151 58 49 51 37
Benjamin Grim
Buitendienstmedewerker
+49 160 70 71 780
Jens Hofmann
Buitendienstmedewerker
+49 172 23 67 038
Klaus Schienstock
Buitendienstmedewerker
+49 151 72 61 42 12

Verkoopgebied Zuid

Peter Zimmermann
Hoofd verkoop Zuid
+49 173 25 01 165
Ralf Gebhart
Buitendienstmedewerker
+49 173 34 35 353
Peter Huber
Buitendienstmedewerker
+49 174 33 16 815
Rainer Hufnagl
Buitendienstmedewerker
+49 172 23 64 517
Thomas Liebl
Buitendienstmedewerker
+49 151 72 00 87 08
Peter Reif
Buitendienstmedewerker
+49 171 62 80 023
Christian Weber
Buitendienstmedewerker
+49 172 76 22 233
Boris Wilzin
Buitendienstmedewerker
+49 151 53 93 48 67

Verkoop binnendienst

Violetta Uhlig
Hoofd binnendienst
+49 2405 40 807 11
Bernd Böhnen
Binnendienst
+49 2405 40 807 12
Dennis Hense
Binnendienst
+49 2405 40 807 17
Michael Ries
Binnendienst
+49 2405 40 807 13
Patrick Stormberg
Binnendienst
+49 2405 40 807 14

Verkoop Nederland

Erwin Knijnenburg
Directeur Biral GmbH, hoofd verkoop export
e.knijnenburg@remove-this.biral(dot)nl
Philip Van Lieshout
Accountmanager
p.vanlieshout@remove-this.biral(dot)nl +31 61 277 47 23

Verkoop export

Erwin Knijnenburg
Directeur Biral GmbH, hoofd verkoop export
e.knijnenburg@remove-this.biral(dot)nl
Vasilis Siozos
Verkoopmanager export
v.siozos@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 92 39
Stephan Winkler
Verkoopmanager export
s.winkler@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 92 68
Manuel Ritter
Administration Sales Export
m.ritter@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 92 93
Marc Würsch
Administration Sales Export
m.wuersch@remove-this.biral(dot)ch +41 31 720 92 18

Verkoop Italië

Gianfranco Foschi
Responsabile Commerciale Biral Italia
g.foschi@remove-this.biralitalia(dot)it +378 0549 941537
+39 335 1595781
Gianluigi Censi
Responsabile Tecnico Biral Italia
g.censi@remove-this.biralitalia(dot)it +378 0549 941537
Denis Merlini
Tecnico Commerciale Biral Italia
d.merlini@remove-this.biralitalia(dot)it +378 0549 941537
+39 392 9439378
Patrizia Nanni
Ufficio Commerciale Biral Italia
commerciale@remove-this.biralitalia(dot)it +378 0549 941537

Verkoop Oostenrijk

Erwin Knijnenburg
Directeur Biral GmbH, hoofd verkoop export
e.knijnenburg@remove-this.biral(dot)nl
Daniel Krutzler
Aussendientmitarbeiter Biral Oesterreich
d.krutzler@remove-this.biral(dot)at +43 664 2361119
Manuel Ritter
Innendienstmitarbeiter Biral Oesterreich
info@remove-this.biral(dot)at +43 1 310 21 20