Moving people and elements

my image

Contactpersoon

Referente

Beroepsopleider Zwitserland

Marco Portmann
Beroepsopleider polymecanicien
Basisberoepsopleiding polymecanicien
marco.portmann@biral.ch +41 31 720 93 29
Michael Vögeli
Teamleader HW/SW Engineering
Basisberoepsopleiding elektromonteur
michael.voegeli@biral.ch +41 31 720 93 38
Iris von Rotz
HR-specialist & beroepsopleider
iris.vonrotz@biral.ch 031 720 92 06
Mario Wolleb
Basisberoepsopleiding logistiek
mario.wolleb@biral.ch +41 31 720 92 25

Inkoop Zwitserland

Peter Schenk
Hoofd materiaalbeheer en interne verkoop
peter.schenk@biral.ch +41 31 720 93 51
Rolf Gäumann
Inkooplogistiek
rolf.gaeumann@biral.ch +41 31 720 93 23
Christian Ingold
Inkooplogistiek
christian.ingold@biral.ch +41 31 720 92 65
Karin Spielmann
Inkooplogistiek
karin.spielmann@biral.ch +41 31 720 93 22

Directie

Sjef de Bruijn
CEO Biral-groep, Directeur Biral GmbH
+41 31 720 90 00
Erwin Knijnenburg
Projectmanager Verkoop & Marktontwikkeling
erwin.knijnenburg@biral.nl
Reto Gempeler
Hoofd Innovatie, Technologie & Marketing
+41 31 720 90 00
Esther Schneider
CFO
+41 31 720 90 00
Melchior Zürcher
Hoofd productie + logistiek
+41 31 720 90 00

Human Resources

Iris von Rotz
HR-specialist & beroepsopleider
iris.vonrotz@biral.ch 031 720 92 06
Yvonne Hirschi
HR Services
yvonne.hirschi@biral.ch +41 31 720 92 90

Marketing & Digitaal

Reto Gempeler
Hoofd Innovatie, Technologie & Marketing
+41 31 720 90 00
Svenja Aeschlimann
Teamleiterin Marketing und Fachspezialistin Digitales Marketing
svenja.aeschlimann@biral.ch +41 31 720 92 48
Andrea Beyeler
Communicatieplanner
andrea.beyeler@biral.ch +41 31 720 93 89
Rosmarie Danz
Communicatieplanner
rosmarie.danz@biral.ch +41 31 720 92 17

Verkoop Zwitserland

Sjef de Bruijn
CEO Biral-groep, Directeur Biral GmbH
+41 31 720 90 00
Vasilis Siozos
Hoofd verkoop HVA Zwiterland & Export
vasilis.siozos@biral.ch

Verwarming/ventilatie/airco

Dominique Berset
Key Account Manager
Regio West-Zwitserland
+41 75 432 81 59
Geronimo Cofone
Key Account Manager
Regio Midden/Oost
+41 79 222 02 29
Adrian Fernandez
Key Account Manager
+41 79 416 43 99
René Maglia
Buitendienstmedewerker
Regio Graubünden, Tessin (HLKK)
+41 79 221 88 86

Watervoorziening/afvalwaterverwerking

Olcay Ayvaz
Buitendienstmedewerker
Verkoopgebied GE/VD/FR
+41 79 520 53 15
Cristiano Baldassari
Buitendienstmedewerker
Verkoopregio Tessin
+41 79 959 94 30
Antonio Di Benedetto
Buitendienstmedewerker
Verkoopregio Bern/Biel/Fribourg
+41 79 576 95 37
René Maglia
Buitendienstmedewerker
Regio Graubünden, Tessin (HLKK)
+41 79 221 88 86
Aurelio Nestola
Buitendienstmedewerker
Verkoopgebied Berner Oberland/Emmental
+41 79 619 05 01
Marco Rubitschung
Buitendienstmedewerker
Verkoopgebied Noordwest-Zwitserland
+41 79 671 63 74
Vincenzo Tedone
Buitendienstmedewerker
Verkoopgebied Zürich/Aargau
+41 79 448 29 15
Remo Bieli
Gebietsverantwortlicher Abwasserentsorgung und Wasserversorgung
Verkaufsgebiet Zentralschweiz
+41 79 848 88 41
Stefan Bolle
Bolle Electro-Bobinage
Verkaufsgebiet Neuenburg/Jura
+41 79 933 45 52
Carlo Campagnani
Campagnani Service GmbH
Verkaufsgebiet Wallis
+41 79 332 38 60
Luca Lira
Gebietsverantwortlicher Abwasserentsorgung und Wasserversorgung
Verkaufsgebiet Zürich/Aargau
+41 79 463 31 10
Silvan Meier
Gebietsverantwortlicher Abwasserentsorgung und Wasserversorgung
Verkaufsgebiet Ostschweiz
+41 79 560 84 23

Verkoop Duitsland

Sjef de Bruijn
CEO Biral-groep, Directeur Biral GmbH
+41 31 720 90 00

Verkoopgebied Midden/Noord

Volker Löwer
Hoofd verkoop Midden/Noord
+49 172 34 17 054
Peter Biesel
Buitendienstmedewerker
+49 170 58 62 071
David Croonenbroeck
Buitendienstmedewerker
+49 151 58 49 51 37
Martin Egelkamp
Buitendienstmedewerker
+49 151 141 05 055
Benjamin Grim
Buitendienstmedewerker
+49 160 70 71 780
Jens Hofmann
Buitendienstmedewerker
+49 172 23 67 038
Arnim Segieth
Buitendienstmedewerker
+49 172 2365904

Verkoopgebied Zuid

Peter Zimmermann
Hoofd verkoop Zuid
+49 173 25 01 165
Ralf Gebhart
Buitendienstmedewerker
+49 173 34 35 353
Peter Huber
Buitendienstmedewerker
+49 174 33 16 815
Rainer Hufnagl
Buitendienstmedewerker
+49 172 23 64 517
Thomas Liebl
Buitendienstmedewerker
+49 151 72 00 87 08
Peter Reif
Buitendienstmedewerker
+49 171 62 80 023
Christian Weber
Buitendienstmedewerker
+49 172 76 22 233
Boris Wilzin
Buitendienstmedewerker
+49 151 53 93 48 67

Verkoopgebied Oost

Thomas Stein
Aussendienstmitarbeiter
+49 151 19327934

Verkoop binnendienst

Friedhelm Endryk
Binnendienst
+49 2405 40 807 13
Dennis Hense
Binnendienst
+49 2405 40 807 17
Lisa Mockel
Binnendienst
+49 2405 40 807 24

Verkoop Nederland

Sjef de Bruijn
CEO Biral-groep, Directeur Biral GmbH
+41 31 720 90 00
Ronald Elsing
Accountmanager
ronald.elsing@biral.nl +31 62 040 49 30
Wim Julsing
Accountmanager
wim.julsing@biral.nl +31 65 365 38 76
Philip Van Lieshout
Accountmanager
philip.van.lieshout@biral.nl +31 61 277 47 23
Ray Mesicek
Binnendienst
ray.mesicek@biral.nl +31 33 455 94 44
Olaf Windmüller
Binnendienst
olaf.windmueller@biral.nl +31 33 455 94 44

Verkoop export

Vasilis Siozos
Hoofd verkoop HVA Zwiterland & Export
vasilis.siozos@biral.ch
Manuel Ritter
Export Sales & Support Manager
manuel.ritter@biral.ch

Verkoop Italië

Vasilis Siozos
Hoofd verkoop HVA Zwiterland & Export
vasilis.siozos@biral.ch
Gianfranco Foschi
Responsabile Commerciale Biral Italia
gianfranco.foschi@biralitalia.it +378 0549 941537
+39 335 1595781
Gianluigi Censi
Responsabile Tecnico Biral Italia
gianluigi.censi@biralitalia.it +378 0549 941537
Gabriele Setti
Tecnico Commerciale Biral Italia
gabriele.setti@biralitalia.it +378 0549 941537
+39 348 7180983
Patrizia Nanni
Ufficio Commerciale Biral Italia
commerciale@biralitalia.it +378 0549 941537

Verkoop Oostenrijk

Vasilis Siozos
Hoofd verkoop HVA Zwiterland & Export
vasilis.siozos@biral.ch
Thomas Krumnauer
Key Account/Vertrieb Außendienst
Wien, NÖ, Bgld, Stmk
thomas.krumnauer@biral.at +43 664 9154813
Wilhelm Strubegger
Key Account/Vertrieb Außendienst
OÖ, Sbg, Stmk, T, Ktn., Vbg
wilhelm.strubegger@biral.at +43 664 2361119
Manuel Ritter
Export Sales & Support Manager
info@biral.at +43 1 310 21 20
Markus Franke
Technischer Verkaufsberater, Innendienst HLKK
info@biral.at +43 1 310 21 20